Polish  Dutch  Russian  Ukrainian 

         
Jesteś 99677 gościem.
 

      Головна сторінка

     
Холодильна техніка
     
Енергетика
      Remis GmbH
      Sharp
     
Галерея
     
Запит на пропозицію
     
Контакт

     
Вхід в систему

 

 

 

 

Вітаємо! Сьогодні вівторок, 14 липня 2020 p.

Наша фірма є представником фірми REMIS в області виробів для холодильної техніки. Ми пропонуємо енергозберігаючі компоненти для холодильної техніки. Це нічні шторки з ручним і електричним приводом REMIgard, аксесуари до них і кришки REMIglas. У нас на складі є вибрані вироби, які користуються найбільшим попитом.
Пропонуємо познайомитись з виробами фірми Remis. Фірма Remis знаходиться в Кельні в Німеччині. Власником і засновником фірми є Пауль Ісфорт (інженер холодильної та кліматичної техніки). Фірма виготовляє, зокрема, енергозберігаючі компоненти для холодильної техніки. Це нічні шторки и кришки для холодильних меблів.
Більше детально з пропозицією фірми можна познайомитись на сайті www.remis.de.
Ми можемо надати також друковані рекламні матеріали і каталоги, а також компакт-диски з інформацією про вироби фірми REMIS.

Наше «Інженерне Бюро» здійснює продаж виробів REMIgard і REMIglas на польському аукціоні в Інтернеті www.allegro.pl .

 
Пропозиція
- постачання ручних нічних шторок REMIgard для холодильних меблів (холодильні стелажі, холодильні і морозильні бонети, холодильні вітрини, комбіновані холодильні меблі)
- постачання нічних шторок в касетах REMIgard для холодильних меблів (холодильні стелажі, холодильні і морозильні бонети, холодильні вітрини)
- постачання автоматичних нічних шторок (з електроприводом) REMIgard для холодильних меблів (холодильні стелажі, холодильні і морозильні бонети, холодильні вітрини)
- постачання кришок (для морозильних бонет  різні види, для морозильних скринь)
- лінійні електродвигуни (Somfy)
- аксесуари для нічних шторок
- монтаж вищевказаного асортименту за погодженням з Клієнтом
- постачання кришок REMIglas
 
Опис виробів
 
Енергозберігаючі рішення фірми REMIS:
REMIglas ecosafe.
REMIgard manual
REMIgard electric
 
REMIglas ecosafe
Таким рішенням є пересувні скляні кришки для морозильних бонетів. Добра візуальна презентація товару суттєво впливає на збільшення обсягу продажу. Унікальна система, розроблена фірмою Remis, запевнює елегантну експозицію і відповідну температуру зберігання товару, а Клієнти мають простий доступ до товарів.
Застосування кришок REMIglas ecosafe гарантує значне зменшення витрат на споживання енергії.
Кришки Remiglas ecosafe запевнюють додаткові можливості для маркування, освітлення і етикетування товарів. Завдяки цьому клієнти можуть робити покупки в приязній атмосфері – без проблем можуть знайти необхідний продукт і бути впевненими щодо його високої якості.
Відповідна температура зберігання товарів досягається завдяки тому, що холодне повітря затримується в бонеті, a не виходить назовні.
Розрізняються наступні кришки для бонет:
- бонета морозильна приставна (торцева)
- бонета морозильна пристінна (приставлена до цегляної стіни)
- бонета морозильна подвійна (з роздільною поздовжньою перегородкою)
- бонета морозильна з надставкою для комплементарних товарів.

 Запевнюється значна економія енергії  до 45%.
Система REMIglas ecosafe для бонет запевнює значну і негайну економію енергії і завдяки цьому строк амортизації є особливо привабливим. Окрім того, ця система дозволяє заощадити витрати, пов’язані з сервісним обслуговуванням обладнання, а також продовжує тривалість користування обладнання.
Після встановлення кришок:
- зменшується температура всередині бонети,
- зменшується кількість процедур усування інею з бонет (замість приблизно 4-х разів на добу до кількох процедур усування інею на тиждень).

Висока якість продуктів, що зберігаються.
Застосування кришок запевнює підтримування відповідної температури зберігання продуктів. В випадку аварії електромережі або обладнання, наявність цієї системи захищає товари від розморожування на протязі кількох годин.

Турбота про навколишнє середовище.
В наш час люди усвідомлюють, що економія енергії має величезне значення для навколишнього середовища. Фірма Remis відчуває відповідальність за навколишнє середовище і тому є закладом, який піклується про навколишнє середовище. Фірма отримала Європейську нагороду Генрі Форда за технології, безпечні для навколишнього середовища .

Краща інформація про товари для кліентів.
Робити покупки стає дуже просто завдяки чіткому маркуванню товарів. Точне вказання місцезнаходження окремих груп товарів дозволяє швидко знайти необхідні продукти.

Можливість „приставок”.
Кришки REMIglas ecosafe можуть вживатись в обладнанні, яке в даний час застосовується, оскільки вони запроектовані таким чином, щоб можна було встановлювати їх на бонетах різних типів і різних виготовлювачів. Кришки мають також освітлювальну систему, яка запевнює кращу експозицію товарів. Їх установка здійснюється швидко і просто, не ускладнюючи процесу продажу.

 
REMIgard manual
Це нічні шторки з ручним управлінням. Нічна шторка складається з труби, спеціальної плівки, пружинного механізму, елементів кріплення, тримача і зачіпки.
Перфорована плівка запобігає накопичуванню конденсату. В кожній нічній шторці є один пружинний механізм.
Ми розрізняємо такі типи шторок:
- нічні рулонні шторки – призначені для установки в холодильних гірках, в яких вся нічна шторка схована за верхньою передньою панеллю холодильних меблів.
- нічні шторки в касетах – призначені для установки в холодильних, морозильних бонетах, холодильних вітринах.
Переваги застосування нічних шторок з ручним управлінням:
- економія електроенергії до 37% порівняно з відкритими холодильними регалами
- висока якість
- простота установки і експлуатації шторки
- короткий період амортизації
- простота додаткового монтажу шторок на вже діюче холодильне обладнання.
 
REMIgard electric
Це автоматичні нічні шторки. Нічна шторка складається з труби, спеціальної плівки, лінійного електродвигуна, елементів кріплення, з’єднувальних елементів (валик, муфта).
Перфорована плівка запобігає накопичуванню конденсату. Один лінійний електродвигун може приводити в рух ряд нічних шторок довжиною до 18,75 м, при умові, що ці шторки знаходяться на одній лінії. Для „торцевих” регалів необхідний один лінійний електродвигун (комплект).

Переваги використання нічних шторок з ручним і електричним приводом:
- економія електроенергії до 37% порівняно з відкритими холодильними регалами
- висока якість
- простота установки і експлуатації шторки
- короткий період амортизації
- електричне звивання і розвивання нічних шторок, без участі персоналу

 
Прейскурант
 
Ціни на вироби фірми Remis вказані в доступних каталогах. Ціни вказано без врахування ПДВ, в євро. Ціна в євро розраховується по курсу Національного Банку Польщі в день продажу. Транспортні витрати визначаються приблизно і вказуються в пропозиції на поставку товарів. Можна прийняти, що вони складатимуть приблизно 52 євро [czy ta kwota kosztów transportu będzie aktualna też dla odbiorców ukraińskich i rosyjskich?] без ПДВ на 100 кг товарів.
Ми з приємністю відповімо на Ваші запити на пропозицію.
Нічні шторки REM010605
Кришки Preisliste Eco
 

 

 

 

 

2004 - zwiazek.net